Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

AYTEKİN PLASTİK olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmuştur.

Şirketimiz geri kazanım sektöründe tecrübe olarak eski ama şirket olarak yeni olmasına rağmen çok kısa zamanda çok yol kat ederek Türkiye’nin hemen hemen her yerindeki firmalara kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız esnek yapısı ve müşterilerinin isteklerine hızlı yanıt verebilme özelliği ile her türlü renk, özellik ve benzeri uygulamalarla müşteri memnuniyetine maksimize etmekte ve asıl amacı olan müşteri ürünlerini korumaktaki teknik ve teknolojisini en üst düzeyde tutmaktadır. Güncel uygulamaları da ivedilikle uygulayan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek kararlı ve emin adımlarla bu yolda ilerlemektedir.

Yenilenmiş ambalajların çevre koruması ve ülke ekonomisine katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Bu bilinçle hareket eden Aytekin Plastik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan çalışma izni ile geri dönüşüm çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız imalat ve satış organizasyonunu profesyonelce yapıp; satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

SAYGILARIMIZLA

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe, hizmette kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

MİSYONUMUZ

Ulusal üretime kendi sektöründe katkı sağlayan, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.